Wilson company has a predetermined overhead rate of $5 per direct labor hour. the job-order cost sheet for job 145 shows 500 direct labor hours costing $10,000 and materials requisitions totaling $17,500. job 145 had 1,000 units completed and transferred to finished goods. what is the cost per unit for job 145