214k views
2 votes
3 pens cost $2.70. What is the cost per pen?

User Tsenapathy
by
6.7k points

1 Answer

4 votes

Answer:

.9

Explanation:

DON'T PUT IN 0.09 IT WILL SAY ITS WRONG. ONLY PUT IN .9!

User Aitnasser
by
8.1k points

No related questions found