0 Comments
Answer:
I've seen this question before :)
Explanation:
Divide $0.90 by 2 to get the cost per part. You get $0.45.
To get the cost of 11 parts, multiply $0.45 by $11.
The answer is $4.95.
Cheers, July.
9.4m questions
12.2m answers