189k views
5 votes
Please help me!

Maria pays $2.85 for a bag of tangerines. Find the unit price in dollars per tangerine. if necessary round your answer to the nearest cent

1 Answer

3 votes
what is the amount of tangerines??
User TheShun
by
6.1k points