4.5k views
2 votes
Plz help me plz plz❤

Plz help me plz plz❤-example-1

1 Answer

3 votes

Answer:

the 14.2 -ounce bottle is the better buy

Explanation:

14.2 divided by 4.99

about 2.85 per ounce

23.7 divided by 6.97

3.40

User Vrwim
by
7.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories