Answer:
The answer would be 1.85 Let me explain
Explanation:
The unit price is the price per gallon, liter or in your case quarts!
So all you do is divide the total price by the units in the product.
So that would be 3.69/2 which equals 1.845 then you round up and get the
answer 1.85!