133k views
14 votes
4 pounds of grapes cost $11.52. what is the unit rate?

User Eridanix
by
7.8k points

1 Answer

4 votes

Answer: 2.88/1

Explanation:

User Aveuiller
by
7.7k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories