231k views
2 votes
Marie bought a 32 ounce jar of peanut butter for $8 what is the unit price

User Rumi
by
8.4k points

1 Answer

3 votes

it is $4 is your answer

User Unbreachable
by
8.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.