79.1k views
0 votes
Help me with question 2. I got help on it in class but I can’t find out the last ones.

Help me with question 2. I got help on it in class but I can’t find out the last ones-example-1

1 Answer

4 votes
From what I can tell, 2 isn’t $1.90 but rather $2.90. $1.90 would be 1 mile. 3 1/10 is $4. 10 is $10.90
User Sajjad Pourali
by
8.2k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories