10.7k views
1 vote
What is the unit rate of 2 for $4 55oz - 64oz

What is the unit rate of 2 for $4 55oz - 64oz-example-1
User Timotree
by
5.8k points

1 Answer

3 votes

2 dollars for each bottle

User Rfmoz
by
6.1k points