10.7k views
1 vote
What is the unit rate of 2 for $4 55oz - 64oz

What is the unit rate of 2 for $4 55oz - 64oz-example-1
User Timotree
by
7.9k points

1 Answer

3 votes

2 dollars for each bottle

User Rfmoz
by
8.6k points

Related questions

asked Nov 28, 2024 194k views
Neil Bartlett asked Nov 28, 2024
by Neil Bartlett
7.6k points
1 answer
2 votes
194k views
1 answer
1 vote
69.4k views