232k views
3 votes
What is the unit rate for $28 to 2 hours

2 Answers

3 votes
14 dollars for 1 hour
User Luixv
by
8.2k points
3 votes
14$ per 1 hour and 1 hour or 14 dollars to get it larger
User Mrinmoy Ghoshal
by
7.7k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories