22.8k views
0 votes
$160 per 5 g or $315 9g which is the better deal

User Knikolov
by
8.1k points

1 Answer

4 votes
The 160 per g is mire better because 1g is 32
$160 per 5 g or $315 9g which is the better deal-example-1
User Davetapley
by
8.2k points