206k views
2 votes
I need help on this one I don't understand it

I need help on this one I don't understand it-example-1
User Jann
by
8.0k points

1 Answer

7 votes

A. 3 minutes per page

B. 2 pounds per dollar

User Episodeyang
by
7.6k points

No related questions found