71.1k views
5 votes
I will give brainless soo please help Question 1 (5 points)

Saved
(04.01 LC)
Which unit rate is the lowest price per ounce? (5 points)
Choice A: 22 ounces of potato chips for $3.49
Choice B: 40 ounces of potato chips for $4.79
1) Choice A
2) Choice B
3) The unit rates are equal.
4) The unit rates cannot be determined.

I will give brainless soo please help Question 1 (5 points) Saved (04.01 LC) Which-example-1

1 Answer

12 votes

Answer:

Estoy muy triste por tener que regalar a mi perro.

User Jpa
by
8.4k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories