204k views
3 votes
Paper clips costs $7.20 what is the unit price of the paper clips

User Jacole
by
8.0k points

1 Answer

2 votes
i could help you, but how many paper clips were there? divide 7.20 by whatever number it is...
User Patman
by
9.0k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories