127k views
5 votes
$22.10 for 2.6 pounds. What is the price per pound?

2 Answers

6 votes
Probably about 8.5

90 percent sure.
User Jonas Petersson
by
7.9k points
4 votes

$8.50 per pound

I hope this helps!

User Takatoshi Kondo
by
8.3k points

No related questions found