168k views
3 votes
Which is the better buy 6 bagels for $3.29 or 8 bagels for $4.15

User Shahadeo
by
7.6k points

1 Answer

6 votes
8 bagels for $4.15 is a better price than 6 bagels for $3.29
User Goodolddays
by
7.9k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.