50.5k views
3 votes
Suppose the cost of 10 pounds of grapes at a Stall is $15. Would the relationship still be proportional

1 Answer

6 votes
Can you please help me with my diablo
User Mekap
by
7.6k points

Related questions

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories