menu
QAmmunity.org
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
Register
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Categories
Ask a Question
At Rite Aid you can get 24 rolls of Quilted Northern for $9.29. Find the unit rate
asked
Nov 10, 2022
64.3k
views
0
votes
At Rite Aid you can get 24 rolls of Quilted Northern for $9.29. Find the unit rate
Mathematics
high-school
David Leppik
asked
by
David Leppik
5.0k
points
answer
comment
share this
share
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Please
log in
or
register
to answer this question.
2
Answers
8
votes
39 cents is the answer to your question
Praveen Govind
answered
Nov 12, 2022
by
Praveen Govind
5.2k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
2
votes
39 cents
9.29/24=.387 which rounds up to .39
Zjhui
answered
Nov 16, 2022
by
Zjhui
4.5k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
5.6m
questions
7.3m
answers
Other Questions
What is the value of x? (-4) - x = 5
Can someone help me with 5??? ASAP?
1/7 + 3/14 equivalent fractions
185g in the ratio 2:3
(3x1,000,000)+(3x100,000)+(2x100) what is this number written in standard form?
Twitter
WhatsApp
Facebook
Reddit
LinkedIn
Email
Link Copied!
Copy
Search QAmmunity.org