Answer:
the maximum possible coefficient performance is 13.7
Step-by-step explanation:
inside temperature,
= 61 F = 289.26 K
outside temperature,
= 99 F = 310.37 K
coefficient of performance, COP (real) = 3.2
according to Carnot's theorem, the coefficient of performance is
=

where
is cold temperature
is hot temperature
thus,
=

= 13.7