Answer:
the bag for $420 because you are paying 14 cents per piece of candy instead of 15 per piece
30 pieces for $4.20 is a better deal
Explanation:
4.20/30=0.14 per piece
3.60/24=0.15 per piece
5.7m questions
7.4m answers