50.9k views
2 votes
jasmine is making a quilt she bought 4 1/3 yards of fabric her total cost was 26$ what was the cost per yard

1 Answer

0 votes

Answer:

6

Explanation:

26/4.333333=6

User GrzegorzM
by
8.7k points

Related questions

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories