Answer:
100 more units to be sold.
Explanation:
Given that company Y It is found that there is about a 32% chance of getting such results with a diet that has no effect.
Current sales in units = 1000
Rate = 110 dollars
Total current revenue =

New selling price =100
Hence no of units to be sold to get same revenue =

1100 units i.e. 100 more units to be sold.