Answer:
0.18 cents
Explanation:
2.34 divided by 13= 0.18
To check my answer, 0.18 x 13 = 2.34
$0.18/ounce
Divide the price by the weight.
($2.34)/(13 ounces) = $0.18/ounce
6.6m questions
8.7m answers