Answer:
C. Peaches at $6.00 Dollars for 3 pounds
Explanation:
find the oranges $ per pound.
4 divided by 2 = 2
match it to each answer (example bellow, correct one)
6 divided by 3 = 2
Oranges per pound = $2.00
Peache per pound = $2.00
C.)
Hope this helped!
Lunar Rose Moon.