Hello there!
Your answer would be "B). college students on a budgets"
The reason why "college students on a budget" would be the correct answer for the question is because pre-package foods are meant to be cheap. When a company makes pre packaged food, the price for the items will be set low. since the product wouldn't be as fresh as something that came straight from a farm. This is especially good for people like college students. College students have to pay for books, tuition, room, and etc, all that money that they're paying for school is a lot. College Students tend to have budgets when they go shopping. When companies sell pre-packaged food in the supermarket, college students would go for those items because it is affordable, and wouldn't kill their budget. This would give the college student something to eat and would allow them to buy more things in their budget.