Answer:
4.40 is that an option i did 17.60 divided by 4 it may be wrong
Explanation:
This means it costs $17.60 for 4 pairs. Divide 17.60 by 4 to find the price per 1 unit. 17.60 / 4 = $4.40 per unit
Hope this helps!
5.2m questions
6.8m answers