49.3k views
20 votes
4 quarts of organic grapes cost $20 what is the cost per quart

1 Answer

10 votes
5$, since if you 5 x 4 = 20
User Mikeware
by
8.3k points

Related questions

asked May 4, 2022 168k views
Garden asked May 4, 2022
by Garden
9.1k points
2 answers
0 votes
168k views