Answer:
2.20
Explanation:
$2.20
If 9.5 is equal to 20.9 dollars, we must divide the price by the amount of quarts in order to see how much one quart is worth, so we will divide 20.9 by 9.5. This equals 2.2. So, each quart will equal $2.20 each.
5.7m questions
7.4m answers