Answer:
18 ounce package for $6.30
Explanation:
For each one, you divide the money by the package to see how much it is per ounce.
2.59 / 7 = $0.37 per oz
4.56 / 12 = $0.38 per oz
6.30 / 18 = $0.35 per oz
5.4m questions
7.0m answers