147k views
3 votes
A 2-quart carton of non-dairy creamer costs $6.32. What is the price per cup?

User Mvark
by
5.4k points

1 Answer

4 votes

Answer:

you mean 2.5?????? in two quart????

User Stefan De Boey
by
6.3k points