147k views
3 votes
A 2-quart carton of non-dairy creamer costs $6.32. What is the price per cup?

User Mvark
by
7.6k points

1 Answer

4 votes

Answer:

you mean 2.5?????? in two quart????

User Stefan De Boey
by
9.0k points

Related questions

1 answer
3 votes
70.1k views
2 answers
5 votes
41.8k views