Answer:
Stuff4pet has a valid claim
I am very sure
Explanation:
stuff4pets has better price by 2 cents
unit rate for chowchow is 16.95/20 = $.85 per pound
unit rate for stuff4pets is 24.95/30 = $.83 per pound
5.8m questions
7.6m answers