39.7k views
0 votes
Helpmepleasethankyou:)

Helpmepleasethankyou:)-example-1

1 Answer

4 votes

Answer:

4 6-packs would cost $14.40

8 6-packs would cost $28.80

1 juice would cost $0.60

User Gabtub
by
6.1k points