Answer:
$25
Explanation:
For every 2 sticks it's $1, so you divide 50 by 2 and get 25, so it's $25..... I think
I hope this helps!!!
25$
If 4 stickers cost 2$, then each sticker would cost .50$
50(.5)=25
You would have spent 25$
5.7m questions
7.4m answers