Answer:
The 26-ounce package is the best buy
Reasoning:
In order to figure out the best buy, you have to see the price-per-ounce in each option and figure out the one that costs the least. The way to do this is by dividing the decimal in the pricing by the number of ounces in the package. For example, 2.88/8 = 0.36
This tells us that the price-per-ounce in the 8-ounce package is 0.36
Repeat this process for each of the other two packages to find that
4.56/12 = 0.38 and 9.10/26 = 0.35
with this information, we can conclusively say that the 26-ounce package is the best buy, as it has the lowest price-per-ounce of all three of the packages.