Answer:
$22.5
Explanation:
I took the quiz and got it right!
:)
Total cost = 90
Total lessons = 4
Each lesson cost = 90 ÷ 4 = 22.5
Each lesson costs 22.5
Option A is the correct answer
5.9m questions
7.7m answers