Answer:
The fats food restraunt that was selling 7 boxes of chicken nuggets for $25.90 is the one with the highest price.
Explanation:
You can find the unit rate of Both restaurants
25.9/7= $3.70
11.07/3= $3.69
Theres a 1 cent difference
So the reastraunt witht he greater cost woul be the one seeking 7 boxes for 25.90