While at Kroger, you notice that Oat Bran Cereal also comes in a 30 oz. size for $4.50. What is the unit price for the 30 oz box? Comparing the 12 oz. or 30 oz. of Oat Bran cereal, which box is a better value, the 12 oz or the 30 oz? Tell the unit price for the 30oz box AND determine which box is the better value.