216k views
1 vote
PLSSSSSSSSSSSSSS HELPPPPPPP MEEEEEee

PLSSSSSSSSSSSSSS HELPPPPPPP MEEEEEee-example-1

2 Answers

1 vote

Answer:

$8.50

Explanation:

51 ÷ 6 = 8.5

User Risto M
by
7.4k points
2 votes

Answer:

8.50

Explanation:

Find the unit rate.

51/6 = 8.5

User Amrutha Saj
by
7.5k points

Related questions

asked Nov 12, 2024 41.2k views
Tectrendz asked Nov 12, 2024
by Tectrendz
8.5k points
1 answer
0 votes
41.2k views
1 answer
3 votes
104k views
asked Oct 3, 2019 226k views
Avanish Singh asked Oct 3, 2019
by Avanish Singh
8.9k points
2 answers
3 votes
226k views