212k views
5 votes
If 12 50.7 Fl. Oz. bottles cost $84 how much does one bottle cost?

1 Answer

5 votes

Answer:

$7

Explanation:

84/12=7 each bottle is $7

User Vicky
by
8.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories