15.6k views
3 votes
Help me with this. i am not smart ..

Help me with this. i am not smart ..-example-1

2 Answers

4 votes

Answer:

16. 1.7

Explanation:

Divide price by quantity

User Arrem
by
5.0k points
3 votes
I’m not that smart... but let me use first as example.. 240 divided by 4
User Njr
by
5.0k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.