51.6k views
1 vote
Amy needs ribbon for a craft project. She buys 14 yards of ribbon for $2.09 per yard. What is the total cost of the ribbon for her project?

User Geovani
by
6.0k points

1 Answer

4 votes

Answer:

16.09

Explanation:

i really dont know

User Apnorton
by
6.3k points