83.4k views
1 vote
Whats the answer to this quetion

Whats the answer to this quetion-example-1

1 Answer

3 votes

Answer:

The first one

Explanation:

I believe this because on the chart there is cost and ounces.

On the first one $8.63 is the cost and 32 is the ounces, 0.27 is the cost and 1 is the ounce.

User Victoire
by
8.8k points

Related questions

asked Nov 8, 2024 20.3k views
EzioMercer asked Nov 8, 2024
by EzioMercer
8.1k points
1 answer
4 votes
20.3k views
1 answer
1 vote
10.7k views