125k views
1 vote
PLZ HELP FAST

If you spend $3 on 6b apples, what is the unit rate (in dollars) per apple?

2 Answers

5 votes
The answer would be $0.50






User Ngawang
by
4.5k points
2 votes

Answer:.

.50

Explanation:

User Wiktoria Prusik
by
4.6k points