menu
Qammunity.org
Questions by Zongze Wu
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
Questions by Zongze Wu
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Categories
Ask a Question
Questions by Zongze Wu
Filter
User Zongze Wu
Recent activity
All questions
All answers
Olivia ordered 24 cupcakes and a layer cake. The layer cake cost $16, and the cost of the order was $52. What was the price of each cupcake?
asked
Apr 23, 2016
Mathematics
high-school
2
answers
3
votes
159k
views
Page:
« prev
1
2
3
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
9.4m
questions
12.2m
answers
Search Qammunity.org