menu
Askians.com
Questions by Skjagini
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
Questions by Skjagini
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Categories
Ask a Question
Questions by Skjagini
Filter
User Skjagini
Recent activity
All questions
All answers
A China cup and saucer cost 12$. The cup on its own cost 3$ more than the saucer. Form an eqaution for s and solve it. Find the cost of the cup
asked
Mar 13, 2017
Mathematics
high-school
1
answer
4
votes
105k
views
Page:
« prev
1
2
3
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
9.4m
questions
12.2m
answers
Search Askians.com