menu
QAmmunity.org
Questions by Sazh
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
Questions by Sazh
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Categories
Ask a Question
Questions by Sazh
Filter
User Sazh
Recent activity
All questions
All answers
At a grocery store, blueberries come packaged in 8-ounce containers for $2.80. At a farmer's market, blueberries cost $4.20 for 14 ounces. There are 16 ounces in one pound. Which statement accurately compares
asked
Jun 8, 2017
Mathematics
high-school
2
answers
0
votes
202k
views
Page:
« prev
1
2
3
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
9.5m
questions
12.2m
answers
Search QAmmunity.org