menu
QAmmunity.org
Questions by Jelani
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
Questions by Jelani
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Categories
Ask a Question
Questions by Jelani
Filter
User Jelani
Recent activity
All questions
All answers
Please help with my Geometry!
asked
May 2, 2019
Mathematics
high-school
1
answer
0
votes
154k
views
Write an expression for the calculation 84 divide into sevenths added to 9 divided into thirds
asked
Oct 5, 2018
Mathematics
middle-school
1
answer
3
votes
43.8k
views
crackers come in packages of 24 cheese slices come in packages of 18 andy wants one cheese slice for each cracker
asked
Aug 14, 2018
Mathematics
middle-school
1
answer
1
vote
116k
views
I paid $2.40 for dozen donuts. What is the unit rate?
asked
Sep 28, 2017
Mathematics
middle-school
1
answer
3
votes
41.8k
views
Page:
« prev
1
2
3
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
9.4m
questions
12.2m
answers
Search QAmmunity.org