menu
QAmmunity.org
Answers by Aleph Aleph
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
Answers by Aleph Aleph
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Categories
Ask a Question
Answers by Aleph Aleph
Filter
User Aleph Aleph
Recent activity
All questions
All answers
Find both unit rates. $8.40 for 8 ice-cream cones A. $0.95 per cone and 1.05 cones per dollar B. $1.05 per cone and 0.95 cones per dollar C. $2.10 per cone and 1.9 cones per dollar D. $1.90 per cone and
answered
Mar 26, 2016
Mathematics
high-school
5
votes
138k
views
Page:
« prev
1
2
3
4
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
9.5m
questions
12.2m
answers
Search QAmmunity.org