194k views
3 votes
Someone help on this question, i need it very badly asap! click on pic!! please help

Someone help on this question, i need it very badly asap! click on pic!! please help-example-1
User Tronman
by
5.7k points

1 Answer

5 votes

Answer:

The middle one is first because it's the least expensive, the first one is second and the third one is the most expensive.

Step-by-step explanation: When you divide the price by the ounces, you'll get the price per ounce which will get you your answer.

User Runner Bean
by
5.7k points